05 Şubat 2014
Yorum Yap
#2277827

ING Bank Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank Karaköy şubesinde bulunan kredim için her ay Eft yolu ile gönderdiğim kredi taksiti içinden 100 TL üzeri hesap işletim ücreti tahsil edilmiş olup kredim gecikmeye düşürülmüştür. Bilgim dışında alınan bu ücretin iade edilerek kredimin gecikmeden çıkarılması üzerine ING Bank'a müşteri hizmetlerinden başvuruda bulundum ancak sonuç alınamamıştır.


Bilgim dışında destek kredili vadesiz hesap açıldığı bilgisini almış durumda olup bankanın haksız yere aldığı hesap işletim ücreti iadesi ile kredi için gönderdiğim bakiye ile tahsil edilmesi ve bilgim dışında açılan destek hesabın kapatılması tüm bu durumlar sebebi ile oluşan gecikme faizi ve giderlerin kapatılmasını talep etmekteyim!

Ayben 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Ayben K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Ayben K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 06/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sn Ayben K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler