06 Eylül 2013 #1997569

ING Bank Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Kredimi İzmir Şirinyer şubesinden kullanmıştım. Her ay bu kredinin taksitlerini EFT ile ödüyordum. İlk aylarda sorun çıkmayınca da takip etmedim. Dün beni bankadan arayarak taksitlerim de gecikme olduğunu söylediler, bende normal ödemelerimi yaptığımı söyleyince hesabımı kontrol ettiler. Benim yatırdığım taksitten hesap işletim ücreti kesilmiş.


Dolayısıyla da para oraya kesilince taksit yatırılmamış. taksitim de 90 TL sadece. Bu 90 TL için 3 aydır gecikme görünüyor. Şimdi herhangi bir bankadan kredi talep etsem taksitlerinizde aksama var diye kredi kullanamayacağım. ING Bank beni aramadı hesap işletim ücreti kestiklerini yada keseceklerini haber vermediler ve mağdur edildim.

Veli 64 Okunma

Cevaplar

  • Veli12 Eylül 2013

    bir defaya mahsus ücret tarafıma iade edildi.bir daha ing ile çalışırmıyım?hayır çalışmam.bana zamanında haber vermeleri gerekirdi hesap işletim ücreti keseceğiz diye.yada kredi kullandığımda söylemeleri gerekirdi

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Veli Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Veli Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön