16 Mayıs 2013 #1800725

ING Bank Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesilmesi!

Geçenlerde hesap işletim ücreti aldıkları için tüm her şeyi kapattım sadece kredim kalmıştı. Onuda hesap işletim ücreti almasınlar diye şubeye gidip ödüyordum. Ancak bugün şubeden parayı yatırmama rağmen yine hesap işletim ücreti kesmişler. Çünkü ben kredi ödeyeceğimi belirmeme rağmen onlar hesaba yatırmışlar ve hesapta para gördüğü için önce hesap işletim ücretini almış ve para eksik olmuş oldu.


Daha sonra fark etmesem kredi ödenmemiş olduğu için başım ağrıyacaktı. Garantide de kredim var gidiyorum kredi ödemesi yapacağım diyorum ve ödüyorum. Herhangi bir hesaba yatırma falan olmuyor. Böyle bir banka ile çalıştığıma çok pişmanım.

Levent 72 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Levent U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Levent U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön