29 Nisan 2016

ING Bank Kredi Geri Ödeme Gecikmesi!

02169****** no.lu hattan aranıyorum ve kendilerini ING tahsilat servisi olduğunu iddia edip geri ödememin geciktiğini iddia ediyorlar.

Mecnun 128 Okunma

Cevaplar

 • Mecnun21 Mayıs 2016

  Konu hala çözüme ulaşmış değil. Özür bekleriken dosyayı icraya vereceğiz diye tehdit etmekte ancak siz yakışır. Asıl siz beni mağdur ettiğiniz için bana tazminat ödemeniz gerekirken mahkem ile beni tehdit etmeniz süper oluyor. Bankacılık işini yapamıyorsanız lütfen yapmayın.

 • Mecnun02 Mayıs 2016

  Sn.. Yetkili, ıNG Bank'tan ilgili arkadaşlar gün içinde arayıp bilgi aldılar, bilgi verdiler ve yol gösterdiler. sağ olsunlar ilgilendiler. Yalnız merak ettiğim bir şey var benim adıma bir başkası nasıl oluyor da kredi kartı çıkarıyor, kredi çekiyor vs.. yani benim adıma bunları yapıyor ve sizin "güvenlik duvarınızı" nasıl geçiyor. ! Bence siz bunu bir gözden geçirin ve banka olarak gizlilik esas olan bir kurumsunuz. Ben gerekli bildirimleri yaparak savcılıkta bakanız hakkında suç duyurusunda bulundum.

 • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2016

  Müşterimiz Sn Mecnun K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/05/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Mecnun K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön