24 Ekim 2016 #6769096

ING Bank Kredi Gecikmesi!

31.0.2015 tarihinde Levent şubesinden 24 aylık 1069,21 TL planlamasıyla araç kredisi çekildi. Sonrasında Gültepe şubesine ve daha sonrasında bilgimiz dışında 4.Levent şubesine devredildik. Gültepe şubesinde ki müşteri temsilcimizin sorumsuzluğu nedeniyle 01.08.2016 tarihinde kredimi karıştı. Bilgimiz olmadan çekilen tutarlar kredimizi aksattı ve 30.09'da ki kredi ödenmedi görünüyor. Bunu kabul etmiyoruz çünkü biz 4 TL bile eksik olsa haber verildiğinde ödememizi yapıyoruz. 315 TL gibi bir tutarın firmanın bilgisi olmadan çekilmesi asla kabul edilemez. Haberleşme ücreti kesilmiş fakat bu neyin haberleşmesi? Şubemizin değiştiğini dahi bir ay sonra öğreniyoruz. Bu tutarların iadesini ve sicilimizi kötü etkileyen bu durumun bir an önce düzeltilmesini rica ediyoruz. Aksi halde hukuki süreç başlatılacaktır.

Gülden 276 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Dilara T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Dilara T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön