03 Eylül 2013 #1990245

ING Bank Kredi Erken Kapamasında Sigorta Bedelini Ödemedi!

Yaklaşık 2013 yılı Mayıs ayı içerisinde Antalya ili Manavgat Şubesinden daha önceden kullanmış olduğum bireysel krediyi erken kapama yaparak geriye kalan hayat sigorta bedelimin hesabıma yatırılması için bir dilekçe yazdım ve üzerinden yaklaşık 2 ay geçtiğinde Manavgat ING Bank şubesini aradım ve sorduğumda değerlendirmede daha denilerek başka hiçbir bilgi verilmedi. Şuan dilekçe verdiğim andan itibaren yaklaşık 3 ay geçmesine rağmen tarafıma ne bir bilgilendirme nede bir ödeme yapılmadı.

Ali 105 Okunma

Cevaplar

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı13 Eylül 2013

  evvett ing bank sorunu çözmüş bulunmakta sorunun aslı ıng banktan deil ing bank çalışanından kaynaklandığı anlaşıldı.Teşekkürler İng Bank

 • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sn Ali D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ali07 Eylül 2013

  Karşı cvp hızınız kadar keşke telefonla bildirim yapmanız da bir o kadar hızlı olsaydı...4 gün geçmesine rağmen hala arayan soran bir bilgi veren yok ve hesabımda kendime ait benden zorla kesilmiş hayat sigortamın kalanını yatmamış.Keşke kredi çekerken gösterdiğiniz nezaketi işin ucu bize dönüncede göstermiş olsaydınız..Siz hiç 3 ay bekleyen cevaplanmamış kredi gördünüz mü mesala ama iş hayat sigortasının geri ödemesine geçince 3 ay beklıyoruz...

 • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sn Ali D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön