13 Şubat 2014 #2292393

ING Bank Kredi Dosya Masraflarımı Geri İstiyorum!

Bankanızda halen ödemeye devam ettiğim kredimin dosya masraflarının iadesini arz ederim.

Bora 68 Okunma

Cevaplar

 • Bora19 Şubat 2014

  Ing bankasından kullanmış olduğum ihtiyaç kredisinden alınan dosya masraflarını ve sigorta masrafını İng bankasından istedim. Banka bana geri cevap olarak bunun yasal olduğunu ve imza karşılığında kesildiğini bildirip geri iade edemiyeceklerini söylediler. Şimdi ben İng bankasına sormak istiyorum; sigorta masrafının neden ve hangi yasaya dayanaraktan benden kestiğini net olarak açıklamadıkları gibi bir de üstüne 2 adet faturamı bankasına bağlayarak benden hesap işlem ücreti alınmayacağını söylüyorlar, çok büyük lütufda bulunuyorlar. Müşterileri umursamaz tavırıyla devam ettiği takdirde çok müşteri kaybedecek gibi gözüküyor. Ayrıca ben bu konuyu BDDK be tüketici hakem heyetine de yazılı olarak da bildirip bütün yasal haklarımı kullanacağım. Bir daha da İng bank müşterisi olmayı düşünmüyorum.

 • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2014

  Sn Bora Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Bora Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 14/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Bora Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön