03 Temmuz 2013

ING Bank Kredi Dosya Masrafının İadesi Yapılmadı!

ING Bankasından 18 şubat 2013 tarihinde tüketici kredisi kullandım ve krediye ait dosya masrafı için tüketici hakları hakem heyetinin 06.05.2013 tarih ve 2013/5424 sayılı kararı olmasına rağmen hala hesabıma bu ücret iadesi yapılmamıştır.


Ayrıca krediyi 06.06.2013 tarihinde erken kapattım ve kalan hayat sigortası primlerinin tarafıma iadesi için ING Bank Ankara Ulus şubesine 17.06.2013 tarihinde dilekçe verdim. Banka tarafından halen hiçbir işlem yapılmamış olup, bu durumun değerlendirilmesini talep ediyorum.

Engin 128 Okunma

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı11 Temmuz 2013

    Özellikle İNGBANK Genel Müdürlüğünden sayın Merve Hanıma göstermiş olduğu ilgi ve alaka ile vermiş olduğu bilgilerden ötürü çok teşekkür ederim.Saygılar sunarım.

  • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sn Engin Eray G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Sn Engin Eray G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön