10 Eylül 2014

ING Bank Kredi Dosya Masrafının İadesi İçin de Masraf Alınıyor

20/01/2014 tarihinde ING Bank İzmir Hatay şubesinden konut kredisi kullandım. Alınan dosya masrafının iadesi için banka şubesine gidip masrafların ekstresini istedim. Bu hizmetin karşılığında benden 60 tl masraf istediler. Alınan masrafın toplam tutarını sözlü olarak öğrenmek istediğimde de yine vezneye 60tl yatırmam gerektiğini aksi halde bilgi veremeyeceklerini söylediler. Bir an önce bu durumun düzeltilmesi ve gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Alper 459 Okunma

Cevaplar

  • Alper11 Eylül 2014

    Yaptığım şikayet sonrası Ing bank sistem üzerinden ve cep telefonu üzerinden hızlı bir sekilde dönüş yaptı. Cep telefonuma gonderilen mesajda geçmiş döneme ait hesap özetini alabilmek için bankamızı aramanız gerekmektedir yazıyordu. Telefon Bankacılığından ulaştığımda musteri temsilcisi benden yine 60tl talep etti ve bu talebin kanunlar çerçevesinde olduğunu ve bana kanunun maddelerini öğrenmek icin aramışım gibi kanununun maddelerini saydı ve uzlaşmasız bi tavır içinde sürekli 60tl vermem gerektiğini yoksa islem yapılamayacağını soyleyip durdu. Bazı müşterilerin talebi doğrultusunda bilgilerin mail yoluyla kendilerine ücretsiz olarak gönderildiğini ve ortada bir cifte standart olduğunu soyledim ve herhangi mantıklı bir cevap alamadım.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Alper Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Alper Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön