22 Ekim 2016 #6754591

ING Bank Kredi Dosya Masrafı Sorunu

28.02.2013 yılında ING Bank'tan kullanmış olduğum ihtiyaç kredisinin ödeme planı ve dosya masrafı dökümünü alabilmek için telefon bankacılığınızı arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme yaptım 50 TL'lık bir ücreti iban numarasına yatırdığım takdirde kullanmış olduğum kredi dekontlarını maille göndereceklerini söylediler. Belgelerin ücretsiz ve bekletilmeden bilgisayarın "çıktı al" butonuna basarak halledilebildiğini bilmekle birlikte kullandığım ödemelerini aksatmadan yaptığım kredinin ödeme ve dosya masrafı dökümünü neden 50 TL ödeyerek yapmam gerektiğini anlamıyorum. Yok arşiv bakma masrafı yok çeşitli bahaneler, dosya masrafını geriye vermemek adına işlerimi
zorlaştırmaktan başka bir amaç bulunmamaktadır. Bankanızın kötü reklamını her platformda yapacağımı ve dosya masrafını her türlü sizden alacağımı bildiririm.

Hakan 282 Okunma

Cevaplar

 • Hakan25 Ekim 2016

  Özellikle ing bank personelinden nese hanıma çok teşekkür ederim

 • Hakan'ın Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

  İng bank Neşe hanım ilgi ve alakaniza çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

 • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Hakan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Hakan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön