26 Şubat 2015

ING Bank Kredi Dosya Masrafı İadesi!

ING Bank'tan kullandığım kredinin dosya masrafı iadesi için istenen dosya masraf belgesini alabilmek amacıyla, ING Bank müşteri hizmetlerinin verdiği bilgi doğrultusunda 2015 Şubat ayı içerisinde toplamda beş (5) defa, üç farklı faks cihazından konuyu anlatır dilekçemi ve istedikleri (bir de posta gönderisi için 5.5 TL ödeme yapılmasını istiyorlar) ödendi makbuzunu ilgili faks No.. ya göndermeme ve faks cihazından iletildi belgesini almama rağmen gönderimin ellerine ulaşmadığı şeklinde (2015'de fakslar otomatik iletilmekte) basit mazeretler ile beni yıldırmaya, bu talebimden vazgeçmem için olayı uzatmaya çalışmaktadırlar. ING Bank'ı bu son derece yakışıksız tavırları nedeniyle kınıyorum.

Fatih 971 Okunma

Cevaplar

  • Fatih03 Mart 2015

    Şikayetvar web sitesinden sonra ki süreçten genel olarak memnunum. Ancak müşteri ile şikayetvar da konu yazılmadan önce ilgilenilip, konunun bu kadar uzamasına neden olunmamalıydı.

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Fatih A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Fatih A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön