12 Kasım 2014 #2815934

ING Bank Kredi Dosya Masrafı İadesi

ING Bank'tan toplam 3 adet kredi çektim. Ödemesi biten kredim de var, ödemesi devam eden kredim de. Fakat her 3 krediyi de aynı bankadan çekmeme rağmen hepsinden ayrı ayrı dosya masrafı alındı. Zaten kredinin faiz oranından yeteri kadar para kazanan bankalar neden üstüne bir de dosya masrafı alır gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.


Evet biz insanlar maalesef bankalara muhtacız. Günümüz Türkiye'sinde nakit olarak geçimi sağlamak çok zor, hatta imkansız. Söz konusu kredilere zaten faiz ödemesini gerçekleştiriyoruz bari dosya masrafları alınmasın. Lafın kısası ben ödemiş olduğum ve ödemesine devam ettiğim kredilerimin dosya masraflarının tekrar faiziyle iade edilmesini istiyorum.

Aykut 567 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Aykut A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Aykut A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön