06 Mayıs 2013 #1781117

ING Bank Kredi Dökümünü Vermiyor!

ING Bank Bahçeşehir Şubesinden geçtiğimiz yıllarda aldığım ve ödemesi bitmiş olan 2 adet kredinin dökümünü istedim. Kredi masraflarını geri isteyeceğimi bildikleri için zorluk çıkarıyorlar. Gişedeki çalışan burada yok, merkezden gelmesi gerekiyor diyerek 1 aydır erteliyor. Kredi masrafları dökümünün tarafıma verilmesini rica ediyorum.

Yasemin 127 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin10 Mayıs 2013

    Beni hem bankdan hem de merkezdden arayıp istediğim belgeleri vereceklerini söylediler. Merkezden arayan kişi Şikayetvar'daki şikayeti çözümlenmiş olarak kapatacağını söyledi. Ben de kendisine önce belgeleri alayım öyle kapatın dedim. Ama bana birt sorun olmayacağına dair garanti verdi. Bugün bankaya gittiğimde 2 kredimin sadece birinin belgelerini verdiler. Küçük olan kredininkini. Büyük olanınkini bulamadıklarını söylediler. Hem de ikisini de aldığıma dair belge imzalatmak istediler. Kabul etmedim. Hala büyük kredimle ilgili istediğim belgeleri alamadım.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Yasemin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Yasemin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön