05 Şubat 2014 #2277854

ING Bank Kredi Dekontumu Vermiyor

Oyak Banktan 2007 yılında kredi kullandım şuan itibari ile ING Bank olan bankadan kredi masraflarımı alabilmek için Konya Kayalıpark'ta bulunan şubesine gittim sıramatikten sıra aldım yaklaşık yarım saat bekledikten sonra durumu izah ettim. Gişedeki görevli arka tarafta oturan bayanı binbir rica minnet yanımıza çağırdı durumu izah etti ve ING Bank'ın gerekçesi bence yanlış beyanı bu belgeyi artık hakem heyeti istiyor oraya veriyoruz.


Hakem heyeti ise böyle birşey olmadığını ifade eder. Siz benim zamanımı alıp nasıl bana yanlış beyanda bulunursunuz. Bimer ve BDDK'ya durumu bildiren şikayetlerimi yolladım. Bilgi edinme hakkımı kullanmam engellenemez.

Zeliha 106 Okunma

Cevaplar

  • Zeliha'nın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    Çok kaliteli ve memnun edici bir hizmet aldım teşekkür ederi

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Zeliha B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sn Zeliha B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön