15 Nisan 2013 #1743335

ING Bank Kredi Çektim Birde Hesap İşletim Ücreti Alıyorlar!

Ing Banktan 14 ay önce kredi çektim.Her ay20 gün önce kredi taksitimi ödüyorum.Fakat her ay hesap işletim ücreti var. Sonra Milas Şubede E** Hanım ile görüştüm,bana 1 fatura otomatik ödeme talimatı verin ödemezsiniz dediler. Bende 1 fatura için otomatik ödeme talimatı verdim. Ocak ayına kadar da ödemiyordum.Şimdi de Ankara'da oturuyorum.


Bir baktım ki yine kesmişler. Müşteri hizmetlerini aradım.Bana banka kartınızı almamışsınız, adresinize göndereyim bundan sonra ödemezsiniz dediler. Tamam dedim. Kartımı aldım,ama yine kesmişler. Şimdi Müş. Hizm. A** hanım ile görüştüm.Şimdi de kredi kartını aktif hale getirin,1fatura daha verin diyorlar. Tüm hes.iş.ücr kesilmemesini ve geri ödenmesini istiyorum.

Faruk 77 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Faruk S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Faruk S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön