13 Nisan 2013 #1741171

ING Bank Kredi Borcu Kapanmıyor İlla Bir Borç Çıkıyor!

Uygun faiz masalları ile yanıltıp kredi veriyorlar, dosya masrafı yok bilmem ne yok diye söylüyorlar. Son iki taksit kalan kredimi kapatmaya gittiğimde iki gün önce faizdi, hesap işletim di bide eve ekstre yollamış mış 25 lira kredi ile ödemiştim bide kapatırken 50 lira istediler sıkılmadan. İşin ilginci kendi elemanları bile şaşırdılar bu paraya.


Kendileri ekstre verdiler hakem heyetine başvurun dediler birde. En kısa sürede hakem heyetine başvurup bütün masrafları talep edeceğim peşini de bırakmayacağım bir dahada asla ING ile çalışmak mı Allah korusun herkese de söyleyeceğim bunu.

Caner 252 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Caner K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sn Caner K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön