16 Mayıs 2013 #1800983

ING Bank Kredi Borcu Bittikten Sonra Borç Çıkarıldı!

18 ay önce ING Bank İvedik Organize Şubesi'nden kredi çektik. Martta da bu kredinin tüm ödemeleri bitti.İki gün önce bize 5.5 TL borcumuz olduğunu ödemezsek hakkımızda yasal işlem başlayacağını söylediler.Ödemeye gittik bize 70 TL 'lik borç çıkardılar.Bunun sebebi olarakta krediyi çektikten sonra dilekçe yazıp hesapları kapatmadığımızı gösterdiler.Bizde biz dilekçemizi yazıp tüm hesapları kapattık dedik onlarda bize hayır işlemde yok dilekçeniz dediler.


Kendileri hiçbir şekilde hatalarını kabul etmediler.Borcu ödemek zorunda kaldık.Artık hiçbir sorun yaşanmaz değil mi diye sorduğumuzda da bunun garantisini veremeyeceklerini sorumlu olmadıklarını söylediler.Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır.

Dilan 83 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn Dilan I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Dilan I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön