09 Nisan 2013 #1731899

ING Bank Kredi Borcu!

ING Bank tan 20 ay önce aldığım kredi de ödemelerde yaşadığım sorunlardan dolayı takibe düştüm. Avukata borcumun yüklüce bir tutarını elimdeki imkanlarla ödememe ve de bankanın kalan borç için avukatın taksitlendirme yapabileceğini söylemesine rağmen avukatın işi yokuşa sürmesi ve de taksitlendirmeye yanaşmaması neticesinde sıkıntı yaşamaktayım.

Yeter 80 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Yeter A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 02/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından sms gönderimi yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Yeter A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön