16 Nisan 2013 #1744339

ING Bank Kredi Başvurusu!

Sizin bankanıza kredi başvurusunda bulundum ve kredi kartı başvurusunda da bulumdum ama bir engelli annesine kredi kartı ve kredi verilmeyeceği söylense boş boşuna engelli anneleri beklemese bunu arz ediyorum benim kadar kimseyi bekletmesinler.

Hatıçe 86 Okunma

Cevaplar

  • Hatıçe16 Nisan 2013

    bankasina çok teşükür ederim yine bekledildim yani yine işlemim olmadı soğalun vardımcı olduğunuzun için teşkür edrim

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Hatice K. G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Hatice K. G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön