17 Nisan 2013 #1748986

ING Bank Kredi Başvurum Reddedildi!

ING Bank'a yaklaşık 10 gün önce konut kredisi başvurusunda bulundum. Bankanın anlaşma yaptığı bir inşaat firmasına sunulan avantajdan faydalanmak istedim. Krediye şahsım adına başvurdum ve KKB kaydın da olumsuzluk olduğunu söylediler. Hiçbir bankada olumsuzluk gözükmezken burada çıktı. Merkez bankasından temiz kağıdı getirdim. Bu süre içinde şubeyi defalarca aramama rağmen eşim vasıtasıyla ancak 2 kere görüşebildik. Şube defalarca bize haber bildireceğini söyleyip bildirmedi. Akşama kadar müşteri temsilcilerine ulaşamadık. Bana ne olumlu ne de olumsuz cevap verdiler. 10 gündür oyalanıyorum. Bugün itibari ile bu banka ile irtibatımı kestim ve hiçbir şekilde çalışmayacağım.

Ajda 68 Okunma

Cevaplar

  • Ajda18 Nisan 2013

    17/04/2013 tarihinde yukarıda söylendiği gibi bana şube tarafından herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Ajda S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/04/2013 tarihinde Malatya Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Ajda S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön