19 Nisan 2013 #1751639

ING Bank Kredi Alamıyorum!

Şu an çok zor durumdayım iki çocuk okutuyorum ve sizin bankadan maaş almaktayım. yıllar önce ayrıldığım eşimin borçları bana kalınca bi kaç bankaya ödeme yapamayıp takibe düştüm ben onları bitirip kaldırdım. şu an 7. 500 lira kadar paraya ihtiyacım var hiç bir bankadan alamıyorum şubenize gittim bana sicili temiz birini getirin sizin hesaptan kesiyim diyorlar tabi ki bulamadım bu devirde de imkansız bulmam.


Sadece benim anlamadığım sizden maaş alıyorum beni zor durumumda kurtarmanız gerekirken neden bana birini bulup benim hesaptan kesmeyi öneriyorsunuz ne farkediyor ki aynı şey sonuçta benden kesilecek beni neden başkalarına muhtaç ediyorsunuz.

Gülay 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Gülay G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Gülay G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön