11 Mayıs 2013 #1792296

ING Bank Kredi Alamadım!

ING Bank'a mini bir kredi başvurusu yaptım Genel müdürlüğe bile gitmeden şubeden geri döndü sebep kredi puanım yokmuş. Şimdiye kadar ihtiyacım olmadı kredi de almadım kredi kartı da bu suç mu yani. 2000 TL Kredi vermeye korkan bankaların yüzünden şimdi her başvuruda kredi notu dedikleri not sisteminde notum düşmekte. Araç kredisi istemedim, konut kredisi istemedim yada arsa kredisi istemedim sadece 2000 TL'ye ihtiyacım var dedim o kadar. Mesele puan ise cesur olun kredi verin ödediğim zaman hem benim puanım yükselsin veya not alayım, hemde sizin notunuz yükselsin.

Kadir 138 Okunma

Cevaplar

 • Kadir'in Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2013

  Bilgilendirme ve ilginiz için teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Sn Kadir Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Kadir15 Mayıs 2013

  Hala bilgi alamadım..

 • Kadir13 Mayıs 2013

  Sorunumu "Titizlikle" çözmenizi sabırsızlıkla bekliyorum ING Bank.

 • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Sn Kadir Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön