30 Mart 2013
Yorum Yap
#1715146

ING Bank Kötü ATM!

K.Maraş Binevler Kervan Pastanesi yanı ATM ' si çok eski bir makine. Buradan para yatıramıyor ve ekranıda doğru düzgün değil. İng bank gibi kurumsal bir firmaya yakışmayan bir ATM kullanmak istemiyorum.

İdris İdris 82 Okunma

Cevaplar

  • İdris01 Mayıs 2014

    1 sene oldu hala şikayetim ve dileği yerine getirilmedi..Ne kadar kurumsal olduğunuz belli...!!!!

  • ING Bank Temsilcisi24 Haziran 2013

    Sn İdris Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Mart 2013

    Sn İdris Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler