11 Mayıs 2013 #1792364

ING Bank Konut Kredisi Yapılandırma Sorunu!

ING Ümraniye şubesinden 1 yıl önce 60 ay 0,97 ile Konut Kredisi kullandım. Faizlerin düşmesi ile yapılandırma istedim. 0,90 a çekebileceklerini söylediler. Bu durumda zaten alınan fek ücreti vs dosya masrafları ile avantajım olmuyor. ING den konut kredisi almış, görüştüğüm kişiler var onlar 0,80 ve altı oranlar ile yapılandırma yapmışlar. Şikayetim var sitesindeki şikayetlerde bile 0,80 verildiğini daha aşağısının verilmediğini yazan şikayetler var. Ben 0,80 e razıyım ama bize vermiyorlar. Banka politikasını çözemedim. Adamına göre mi işler yürüyor? Kredimi yeniden yapılandırmak istiyorum.

Levent 407 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sn Levent E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/05/2013 tarihinde Ümraniye Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sn Levent E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön