25 Mart 2013 #1706102

ING Bank Konut Kredisi Ve Fek Masrafları!

Fatih şb. 2012/04 k.kredisi kullandım. Dosya masrafı ödedim. 1,02 den faiz oranı ile almıştım faiz oranları da inanılmaz düşünce 0,75-0,72'lere kadar bankadan yapılandırma istedim genel müdürlükten olumsuz cevap geldi. Ben hatta 0,75 düşmeyin orta yolu bulalım dediğim halde yapılandırma yapamayız dediler.


Bende bunun üzerine ******' dan 0,75 faiz oranıyla kredi kullandım ing banka erken kapama cezası aldı ******' a dosya masrafı ödedim onun halinde bütün masrafları bile düştüğümde karım oldu. Hadi dedik bıktık dedik kurtulalım. En son noktasını vuran fek ücreti masrafı artık son damla oldu. 350 tl onu ödedik.Bankaların haksız aldığı masrafların hepsini geri istiyorum.

Selma 187 Okunma

Cevaplar

  • Selma26 Mart 2013

    Evet ing bank cevap yazmış 3 isteğimde olumsuz olarak. Bende imzaladığınız sözleşme gereği sözleşmeyi zaten mecbur imzalıyorum.Buğüne kadar olan bütün dökümlerimi kredi sözleşmesinin dökümlerini ve makbuzları tarafıma iletilmesini istiyorum. Ona göre hakkımı Tüketici Heyetinde arıyacapım.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Selma Bostancı Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Selma Bostancı Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön