16 Şubat 2016

ING Bank Konut Kredisi Sorunları!

Geçen yıl çekmiş olduğum konut kredim de bilgim dışında konut ve eşya sigortası yapılmış. Ocak ayında bu sigortaların yenileneceği bilgisi telefonuma geldi. ING Bankı aradım, iptal için şubeye gidip dilekçe vermeniz gerekiyor dedi. Bende Natoyolu ING Bank şubesine giderek dilekçe yazdım. Ancak bugün görüyorum ki sigortalar yenilenmiş. Üstelik hesabımdan nakit avans çekilerek yenilenmiş. Bu yetkinin sahibi kimdir? Hesabımdan nasıl nakit avans çekilir? Hemen sigortaların iptalini yapın! Telefonla şubeye gidip dilekçe yazın diye aramayın, çünkü yazdım! İşinize saygı gösterin. Nakit avans için ayrıca mahkemeye vereceğim zaten.

Sevinç 176 Okunma

Cevaplar

 • Sevinç18 Şubat 2016

  ING den konut kredisin çekecek arkadaşlar çekmeyin. Her yıl ekstra 500 TL veririm diyorsanız siz bilirsiniz.

 • Sevinç18 Şubat 2016

  Hayır bilgilendirilmedim. Bilgi istemiyorum zaten yeterince bilgim var iptalini istiyorum küçükesat şubesine bakarsanız iptal için dilekçe verdim 2 defa.

 • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2016

  Müşterimiz Sn Sevinç T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Sevinç17 Şubat 2016

  Dalga geçer gibi bugünde ferdi kaza sigortası yapmışsınız! !

 • ING Bank Temsilcisi16 Şubat 2016

  Müşterimiz Sn Sevinç T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön