03 Mayıs 2013 #1777357

ING Bank Konut Kredisi Refinansman Ve Yapılandırma!

ING Bank'tan 120 ay vadeli bir Konut Kredisi kullandık 8 ayını ödedik geri kalan 112 ayı mevcut faiz oranından refinansman yani yeniden yapılandırmak isteyip banka müracat ettik. ING Bank'ın
bize vermiş olduğu faiz oranı 0,82 tabi ki ben itiraz ettim diğer bankaların 0,71 oranından yapılandırdığı bir konut kredisini siz niye 0,82 olarak bir faiz oranı veriyorsunuz diye tabiki net bir cevap alamıyorsunuz.


Kendimi gerçekten kötü hissediyorum. Arkadaşlar inanın bankaları büyük olması müşterilerine sağladığı kolaylık ve müşteri yanlı olmasına bağlı olduğuna inanıyorum Yaşım 36 Allah uzun ömürler verirse Bankalarla daha uzun çalışmalarım olacak ama bu bankaların içinde kesinlikle ING Bank olmayacak.

Haluk 1.405 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn Haluk Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Haluk Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön