02 Ağustos 2013

ING Bank Konut Kredisi Kesintileri!

Konut kredilerini araştırdım ve evimi aldım. ING Bank'dan 0.74 faiz oranıyla konut kredisi çekiyorum. Evi aldık. Her şey bittikten sonra kredi kesintilerinden bahsetmeye başladılar. Mecburen krediyi kullanmak zorunda bırakıldım.

Kredide hiç bir karşılığı olmayan anaparadan faizden düşmeyen anlamsız dosya masrafı adıyla 700 TL tahsis ücreti istihbarat ücreti 20 TL teminat sigorta primi 330 TL ekspertiz ücreti 500 TL yani toplamda bir anda 1570 TL kesip beni çaresiz durumda bıraktılar.

Şimdi bu kesintilerin iadesi için dilekçe yazıyorum.Tüketici haklarına götüreceğim için beni bir aydır oyalayıp yıldırmaya çalışıyorlar.0.74 görünümlü 0.77 konut kredisi bu.

Önder 297 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Sn Önder Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Önder05 Ağustos 2013

    Benimle mail yoluyla olsun telefonla olsun müşteri temsilcileri iletişime geçmedi

  • ING Bank Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Sn Önder Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön