14 Mart 2013

ING Bank Konut Kredisi İçin Kesilen Masrafların İade Edilmesi!

Ing Bank'tan sene 17. 12. 2010 tarihinde konut kredisi çekmiş bulunmaktayım istediğim kredi miktarı 52, 000. 00 TL olmasına rağmen kesilen masraflarla beraber tarafıma 50, 250. 00 TL ödenmiştir. Geriye kalan 1, 750. 00 TL Tarafıma ödenmesini istiyorum.

Ali 70 Okunma

Cevaplar

 • Ali15 Mart 2013

  hocam bankanın parayı iade gibi birtalep sadece bendegil diger müşterilerede ödemedigi tarafıma beyan edilmiştir.

 • Ali15 Mart 2013

  ilgilendiginiz için teşekkurler bu prosudur böyle uygulanıyorsa sorun yok

 • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

  Sn Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Mart 2013

  Sn Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön