11 Kasım 2015

ING Bank Konut Kredisi Dosya Masrafının İadesi!

ING Bank konut kredisi kullandığım sırada benden hukuksuz aldığı 5.010 TL masrafları Kocaeli Tüketici Mahkemesi aleyhime karara bağladıysa da paramı geri alacağım doğru dürüst bir muhatap bulamadım. Tüm bankalar makul bir masraf alırken bu bankanın benden aldığı bu büyüklükteki bir parayı ben bir tüketici olarak dahi tıkır tıkır ödemiştim. Bu kadar büyük bir banka mahkeme kararına rağmen bu parayı ödemekten hala kaçıyor. Ben bir tüketiciyim hakkım olanı almak istiyorum ve karşımda bana düşman bir kurum değil onurlu bir kurum istiyorum.

Yalçin 85 Okunma

Cevaplar

 • Yalçin28 Kasım 2015

  Banka ile yaptığım tüm yazışma, görüşme ve Şikayetvar.com yardımıyla yapılan tüm uğraşlara rağmen dosya masrafımı ödemeyip beni mağdur ediyor. Elimdeki gerekçeli kararın dikkate alınması temennisiyle bu kararı görsellere ekliyorum ve ilgili bankadan haklı talebimi yerine getirmesini arz ediyorum. Teşekkürler

 • Yalçin27 Kasım 2015

  Tüm çabalarıma rağmen bir sonuca ulaşamadım ve hala muhatap bulamıyorum. Gerekçeli kararı banka şubesinden gönderin dediler, İzmit şubesinden 2915300 referans numarasıyla gönderdim ama evrak gelmedi diyorlar. Ben de evrakı buraya yüklüyor ve acilen yardım istiyorum

 • ING Bank Temsilcisi17 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Yalçın Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi11 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Yalçın Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön