17 Nisan 2013 #1747503

ING Bank Konut Kredi Başvurusu!

ING Bank'a yaklaşık 10 gün önce konut kredisi başvurusunda bulundum. Bankanın anlaşma yaptığı bir inşaat firmasına sunulan avantajdan faydalanmak istedim. Krediye eşim adına başvurduk ve eşimin KKB kayıdın da olumsuzluk olduğunu söylediler. Hiçbir bankada olumsuzluk gözükmezken burada çıktı. Merkez bankasından temiz kağıdı getirdim.


Bu süre içinde şubeyi defalarca aramama rağmen ancak 2 kere görüşebildim. Şube defalarca bana haber bildireceğini söyleyip bildirmedi. Akşama kadar müşteri temsilcilerine ulaşamadım. Bana ne olumlu ne de olumsuz cevap verdiler. 10 gündür oyalanıyorum. Bugün itibari ile bu banka ile irtibatımı kestim ve hiçbir şekilde çalışmayacağım.

Orhan 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Orhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/04/2013 tarihinde Malatya Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Orhan17 Nisan 2013

    NG Bank'a yaklaşık 10 gün önce konut kredisi başvurusunda bulundum. Bankanın anlaşma yaptığı bir inşaat firmasına sunulan avantajdan faydalanmak istedim. Krediye şahsım adına başvurduk ve KKB kayıdım da olumsuzluk olduğunu söylediler. Hiçbir bankada olumsuzluk gözükmezken burada çıktı. Merkez bankasından temiz kağıdı getirdim.Bu süre içinde şubeyi defalarca aramama rağmen ancak 2 kere görüşebildim. Şube defalarca bana haber bildireceğini söyleyip bildirmedi. Akşama kadar müşteri temsilcilerine ulaşamadım. Bana ne olumlu ne de olumsuz cevap verdiler. 10 gündür oyalanıyorum. Bugün itibari ile bu banka ile irtibatımı kestim ve hiçbir şekilde çalışmayacağım.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Orhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön