09 Mayıs 2013 #1788969

ING Bank Komisyon Ücreti!

İNG Banktan üç ay ödemeli 1500 tl. taksitli avans kullandım. Bankaca bunun ödemesinin 526.85X3 olacak şekilde olacağına dair onayımı aldıktan sonra parayı çektim. Ancak geri ödeme planında ayrıca 75 tl. taksitli avans işlem komisyonu alındığını gördüm. Kısacası 80.55 tl. faiz artı 75.00 avans işlem komisyonu olmak üzere toplam 155.55 tl. faiz tahakkuk ettirilmiş.


Faizi anladım da avans işlem komisyon ücretini anlamadım. ATM'den işlem yaptım ve ATM'den parayı aldım. Bankaca ne gibi işlem yapıldı da komisyon ücreti alındı anlayamadım. Herhalde İNG bankasının Türkiye de kalma niyeti yok. Onayım olmadan alınan avans komisyon ücretinin tarafıma iadesini rica ediyorum.

Mehmet 211 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Temmuz 2013

    BANKA ATM'SİNDEN KREDİ ÇEKİLİRKEN KİMSENİN DİKKAT EDEMEYECEĞİ VE GÖREMEYECEĞİ BİR YERİNE %5 KOMİSYON ÜCRETİ ALINACAĞI YAZILIDIR. PARAYI ÇEKEN KİŞİ SADECE FAİZE ODAKLANACAĞI İÇİN BU UYARI GÖRMEMEKTE VE SADECE TAHAKKUK EDEN FAİZ TUTARINA GÖRE PARAYI ÇEKMEKTE. KISACASI VATANDAŞ BANA GÖRE KANDIRILMAKTADIR.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Mehmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Mehmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön