23 Şubat 2013

ING Bank Koca Banka Bir Yazıyı İmzalayamadı!

Bugün Ing Bank olarak skandal bir olaya imza attınız. Koca ülkede bir müdür bulunamadı araç kredi borcumu ödeyip rehin yazısı almak için saatlerce bekletildim ve Ankara Kazım Karabekir şubeniz bir A4 kağıt parçasını bana verip imzalayamadı müdür yok diye. Başka şubelerinizde aynı durumdaydı rehin yazısını kaldıramadım ve aracımı sizin yüzünüzden mesai saatinde satamadım ayıp size Ing Bank.


Pazartesi gelin dediler sonra geri çağrıldım yine sonuç sıfır gen müd. şikayet ettim orası daha saygısız gerçekten şoktayım bu çaresiz olayın araştırılıp mesai saati bir günde neden bu yazıyı alamadığımı anlatacak bir babayiğit umarım çıkar. çok ayıp beni kaybettiniz.

Harun 82 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sn Harun Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 01/03/2013 tarihinde Kazım Karabekir Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Harun10 Nisan 2013

    hala bilgi vermediniz bekliyorum umasrım seneye

  • ING Bank Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sn Harun Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön