24 Haziran 2015

ING Bank KMH'den Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Sayın Şikayet Ettiğim banka;
Size Otomatik Ödeme Talimatı vermek istediğimde tarafıma iadesini yapmayacağınız tutarı vermemek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Dosya masrafını alabilmek için benden hesabımı geri aktif etmemi söylediniz. Hesabımı açtırdınız sonra dosya parası gelince Hakem Heyeti Kararı olmasına rağmen belirli olan tutarı tarafıma ödemediniz.


Ben geri kalan 50 TL'mi defalarca iletişim formunuzdan genel merkezinize yazdım fakat herhangi geri dönüş yapmamakla beraber kötü çalışan şubenizde genel merkezinize yönlendirdi. Genel merkez de cevap vermezse nereye yazacağız? Lütfen müşteriniz olarak bana sağladığınız bu olumsuz faktörleri bırakıp tarafıma benden aldığınız 50 TL'yi iade edin.

Tevfik 179 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Tevfık Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Tevfık Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön