10 Eylül 2013 #2003686

ING Bank KMH Faiz Oranı!

ING Bank Kazasker şubesinden kullanmış 1000-TL kmh için Mayıs ayında haberim olmadan idari takibe atılmıştır. Bunun dışında 3 aydır 650 TL yatırmama rağmen halen 700 TL borcum olduğunu ve faiz oranınında % 7 olduğu konusunda tarafıma bilgi verilmiştir.


Mayıs ayında kmh faiz oranlarının % 2'lere düşmesine rağmen % 7 faiz oranı uygunlanmasının hatalı olduğu ve fazla alınan faizin iade edilerek faizin güncellemesinin yapılmasını aksi taktirde BDDK'na gerekli şikayetimi yapacağımı ve konu hakkında tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Emre 272 Okunma

Cevaplar

 • Emre16 Eylül 2013

  Konu hakkinda musteri hizmetleri tarafima bilgi vermis olup % 7 oraninin normal oldugunu ve gerekli mercilere basvurbilecegimi belirtmistir konu hakkinda Bddk ya sikayette bulunacagimi bildiririm.

 • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

  Sn Emre M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sn Emre M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sn Emre M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön