20 Ocak 2014 #2243358

ING Bank KMH Ekstre Ücreti Kesti

Kullanmakta olduğum krediye bağlı olarak hesap özetlerimi kontrol ettiğimde ekstre ücreti adı altında 3,5 TL' lik kesintiler gördüm. Bana gelen ekstreler elektronik posta yoluyla yapılmakta olmasına rağmen bu ücretler neden kesiliyor.


Kontrol etmediğim için uzun zamandır kesintiler oluyormuş ve de haberim bile yok. Bunun adı nedir sizce? Bu kesintilerin tarafıma ödenmesini istiyorum. Umarım yardımcı olursunuz.

Serkan 106 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

  Sn Serkan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Serkan'ın Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

  ilginize teşekkür ederim kısa sürede çözüme ulaştırdınız. iyi çalışmalar dilerim

 • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sn Serkan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 23/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

  Sn Serkan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön