24 Mart 2016

ING Bank KKB Sorgu Bedeli ve Ferdi Kaza Sigortası Ücret Kesintisi Yapmış

ING Bank'tan 2015 yılında kredi çektik her ay düzenli ödeme yaptığımız halde bir gün ATM kartla yatırayım dedim krediyi ve ATM'ye gittim gitmez olaydım bir de baktım -150 lira borçluyum üye olmadığım halde bende her ay KKB sorgu bedeli alınıyor ve ferdi kaza sigortası yapılıyor bana benden habersiz hesabımdan 84 lira tahsil ediliyor böyle saçmalık olur mu paraların hesabıma geri yatırılmasını yatırılmadığı takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Meryem 87 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Meryem E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Meryem E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön