01 Kasım 2016 #6836916

ING Bank KKB Sorgu Bedeli!

1 Kasım 2016'da kredi hesabımdan benim onayım ve talebim olmadığı halde hesabımdan "KKB sorgu bedeli" adı altında 5.90 TL kesildiğini hesap hareketlerini inceleyince fark ettim. İsteğim dışında kesilen "KKB sorgu bedeli" iadesini talep ediyorum. Ve eğer sistemsel olarak bir otomatik talimat verildiyse her ay bununla uğraşmak durumunda kalacaksam bunun iptal edilmesini istiyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bildirir gereğinin ivedilikle yapılmasını arz ederim...

Elbey 240 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Elbey C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Elbey C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön