24 Ocak 2014

ING Bank Kira Bedelini İade Etmiyor

15 ocak 2014 tarihinde Halkbank'tan ING Bank'a, Halkbank'ın hatası sonucu, iptal ettiğim otomatik ödeme talimatı dolayısıyla Halkbank hesabımdan ING Bank'a 450 TL'lık kira bedelim yattı. Halkbank müşteri hizmetlerini arayıp, yine aynı gün ING Bank'tan parayı geri çekmeyi talep ettim. Ancak ING Bank, Halkbank'ın isteği olmasına rağmen hala paramı geri yatırmadı. Sorunumun en kısa zamanda çözüme kavuşturulmasını bekliyorum.

Fatma 47 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Fatma Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Fatma Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön