10 Mayıs 2013 #1789291

ING Bank Kesintiler!

Yaklaşık 1yıldır ING Bank'ı kullanıyorum otomatik ödeme talimatlarım kredi kartlarım maaş hesabım ING turuncu hesap, paketler yani tamamen paramı ING Bankta çeviriyorum bir zamanlar hesap geçmişini görmek istediğimizde 50kuruş para kesiyordu onu kaldırdı, geçenlerde döviz hesabı açmak istedim gişedeki arkadaş paranız durduğu sürece her ay 3$ para kesileceğini söyledi. Öyle bir şey ki nereden kessek diye uğraşıyorlar.

Barış 83 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Barış S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Barış S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön