24 Ekim 2016 #6760939

ING Bank Kendi Hatasından Mağduriyet Yaratıyor

ING Bank'a düzenli kredi ödemelerim var. Sebebi anlaşılamayan borç çıkardılar. Kendileriyle çözemedim. BDDK'ya şikayet ettim ve neticede bu dosya kapandı. Ancak kapanmış olan bu dosyaya rağmen yine sebepsiz bir şekilde beni riskli müşteri olarak Merkez Bankası'na bildirmiş. Esnafım ve hiçbir bankadan KOBİ kredisi kullanamıyorum. Bu konuda ING Bank'tan durumu düzeltecek bir muhatap bulamıyorum. Genel Müdürlük santralı cevap vermeyen telefonlara bağlıyor. Müşteri Temsilciliği ise zaten çözüm üretemiyor. Ben aldığım ödeme ekstresi ile tüm ödemelerimin gününde ve düzenli olduğunu kanıtlıyorum, ancak bu banka ısrarla beni mağdur ediyor.

Zeynep 355 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Zeynep U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Zeynep'in Teşekkür Mesajı24 Ekim 2016

  Teşekkürler

 • Zeynep24 Ekim 2016

  Lütfen bir an önce düzeltin, zaman benim için önemli, aksi takdirde bankanıza maddi ve manevi dava açmaya hazırlanıyorum.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Zeynep U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön