19 Eylül 2013 #2019952

ING Bank Kendi Hatası Nedeniyle Hesabımı Dondurdu!

ING kendi eksikliğiyle nedeniyle 20 Eylül'e şubesine kadar gitmezsem hesabımı donduracağını bildirdi. İmzam sistemlerinde tanımlı değilmiş, BDDK denetlemesi için ihtiyaçları varmış. Bu durumun olması mümkün değil, çünkü hesap açılırken bütün belgeleri almaktalar zaten.


Belgelerimi kaybetmişler, bir de bunu müşterilerinden çıkarmaktalar. Bu insanlar sizin için çalışmıyorlar, istediğiniz zaman istediğiniz yerlere gitmezler. Günümüzün elektronik dünyasından gereksiz şubelerinize gitmek ne demek? Ben herhangi bir işlemimi şubenizden gerçekleştirmiş miyim ki, sizin şubenize gitmem gereksin? Kurumsal müşterilere böyle mi yönetiyorsunuz? Bu sorunu hemen giderin.

Serhat 70 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sn Serhat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Serhat21 Eylül 2013

    Hala bekliyoruz.

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Serhat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön