24 Ekim 2016 #6759649

ING Bank KBB Sorgu Bedeli

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullandım. Benim onayım ve talebim olmadığı halde hesabımdan belirli aralıklarla "KKB sorgu bedeli" adı altında para kesildiğini hesap hareketlerini inceleyince fark ettim. Müşteri hizmetlerini arayıp neden bu ücretin kesildiğini sordum ve kesilen tutarın iadesini talep ettim, ancak para iadesinin söz konusu olmadığını, şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Şubeye gidecek durumda olmadığımı ifade ederek para iadesi talep ettim. Daha sonraki dönemler için bu kesintinin iptalini yapabileceklerini, ancak kesilen tutarın iade edilemeyeceğini söylediler. İsteğim dışında kesilen "KKB sorgu bedeli" iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildirir gereğinin ivedilikle yapılmasını arz ederim.

Enfal 427 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Enfal D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Enfal D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön