24 Ocak 2014

ING Bank Kartımdan Habersiz Harcama Yapılmış.

22.01.2014-Tarihinde Kredi kartımdan Turkcell.com.fatura/İstanbul yazan bir yerden 180 TL’lik iki adet çekim yapılmış görülmektedir. Bu harcamaya dair anında ING Bank'ı aradım ve kartımı iptal ettirdim. İş bu kartım ile Turkcell hattı ücreti de ödenmemektedir. Bilgim dışında yapılan bu hatanın ivedilikle düzeltilmesini, aksi takdirde yasal yollara müracaat edeceğimi ihtar ederim. Her türlü yasal haklarımı saklı tutuyorum.

Aygül 128 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Aygül A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Aygül A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön