29 Mart 2013 #1713196

ING Bank Kartımdan Habersiz Çekim Yapılmış!

ING Bank kredi kartımdan Turkcell iletişim hizmetleri adına 180 lık toplam 540 lira harcama yapmış gibi görünüyorum ama Turkcell'li bile değilim. ING Bank şifremi kullanmam sebebiyle karşılığında hiçbir hizmet almamama rağmen beni sorumlu tutuyor. acaba paramı alanların hiç mi suçu yok. eğer şikayetim sonuçsuz kalırsa ING Bank'a dava açacağım.

Şule 95 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Şule C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Şule29 Mart 2013

    paranın hangi hesaba geçtiği belli sonuçta.ben karşılığında hizmet almadığımı söylüyorum bu yüzden maduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.hakkımı aramak en doğal hakkım sonuçta.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Şule C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön