13 Mayıs 2013 #1795409

ING Bank Kartımdaki Puanları Kullanamıyorum!

ING Bank kredi kartı kullanıcısıyım kartımda 600 tl puan var fakat ben bu puanları kullanamıyorum. Bankanız onay vermiyor diyorlar yada 05 hata kodu veriyor. Sürekli çağrı merkezi ile iletişime geçiyorum ama cevap vermiyorlar. En son talep no oluşturabildik bu konuda da 3 gün sonra döneceklerini belirttiler. Biz bu puanı kullanamayacaksak neden yüklüyorsunuz lütfen bu konuya acil bir çözüm getirin.

Fatma 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn Fatma A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Fatma A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön