21 Şubat 2013 #1645309

ING Bank Kartım Teslim Edilmedi!

20 Ocak 2013 tarihinde ortak Atm'den maaş kartımız ile para çekerken makine kartı yuttu. Anında ING telefon bankacılığını arayarak kartın iptal edilmesi ve yeni kart talebimizi ilettik.Yaklaşık 30 dk süren konuşmada yeni kartımızın İzmir'de olduğumuz için verdiğimiz adrese gönderilmesini istedik. 7 iş gününde elimize ulaşılacağı söylendi.10 gün geçti kart yok. Bankayı tekrar aradık. 30 dk'lık konuşma sonucu hiç bir işlem yapılmamış ve adres değişikliğinin bankadan yapıldığı söylendi. Bostanlı şubesinde adres değişikliğini yaptık yine 10 gün geçti kart yok. Telefonla aradık eski adrese gitmiş.Yeniden adres verdik yine 10 gün geçti. Kart yok. 1 ay da 1 banka kartını gönderemediler.

Hacer 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Hacer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sn Hacer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön