11 Şubat 2014 #2288749

ING Bank Kart Ücretini İade Etmiyor!

ING Bank Kullanıcı Kodum :42284**. Şubat ayı ekstre de kesilmiş olan kredi kartı kullanım ücreti
itiraz için aradığımda bana 3 seçenek sunup iadesini yapılamayacağını söylüyorlar, yok ek kart alacakmışım yada nakit avans çekmişim yada otomatik ödeme gerekiyormuş, bunları yapsam bile nakit değil puan olarak yatacakmış. Ben nakit avans çekim dedim %15 alacaksınız illa kendinize bağlamaya çalışıyorsunuz, yasa gereği tüketiciden böyle bir para alamaya hakkınız yok, bunun belgeleri resim olarak mevcut.


Ben bu 3 paketi de yapmak istemiyorum ve kesmiş olduğunuz kart ücretini iadesini istiyorum. Bununla ilgili bana cep telefonumdan kesin dönüş yapılmasını istiyorum.

Hüseyin 88 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin19 Şubat 2014

  Kredi kartı ücretini çözmüşsünüz evet hem çook güzel ücreti iade ettiğiniz gün hesap kartına kart ücreti eklemişiniz resmen dalga geçiyorsunuz müşteriyle böyle

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Hüseyin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Hüseyin12 Şubat 2014

  Evet Konuyla İlgili Sizden Bir kesin Sonuç Bekliyorum Bu Kadar mı İlginiz ?

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Hüseyin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön