23 Ocak 2014 #2252076

ING Bank Kart Ücret İadesini Yapmıyor

ING Banka ait kredi kartımın kapatılıp, yıllık ücret bedellerinin iadesi için müşteri hizmetlerini aradım. Biz yapamıyoruz, bankanıza gidin dediler, gittim bankada (Taksim Şubesi) bizim elimizden yetki alındı, müşteri hizmetleri yapıyor dedi.


Bankada müşteri hizmetlerini aradım. Telefon ile arayıp, teyit alacaklarını söylediler. Bana ulaşamamalarına rağmen kapatmışlar. Tekrar aradım müşteri hizmetlerini hesaba virman olan yıllık ücret bedeli 103 TL'yi nasıl alacağım dedim. Geçici hesap açtıklarını iki gün içinde tekrar aramamı söylediler. Aradım, bana verdikleri talep numarasını söyledim. Başka bir kişi üzerine çıktı hesap. Tekrar yaptılar bankaya gittim, böyle bir hesaba ulaşamadılar. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Bu seferde çıkan personel bizim böyle bir yetkimiz yok dedi.

Behiye 95 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn Behiye Sevim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Behiye'nin Teşekkür Mesajı25 Ocak 2014

  Talebime çok kısa bir sürede dönülmüş olup mağduriyetim giderilmiştir. Teşekkür ederim. Beyoğlu ING Bank Şb. (Filiz Hanım)

 • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sn Behiye Sevim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 24/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sn Behiye Sevim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön