04 Kasım 2015

ING Bank Kart Teslimatı!

Bankadan kart istediğimde onaylanmasına rağmen ve adresimin çok açık olmasına rağmen haftalardır gelmedi. Israrlı aramalarım sonucunda geri dönen kartım geldi. Şimdi ek kart istedim haftalar oldu ve defalarca bankanın kendi sitesine şikayet yazmama rağmen geri dönüş tenezzülünde bulunmadılar ve yine haftalar geçti karttan haber yok bir kere aradım geri dönmüş tekrar yönlendirdiler ve yine bankanın kendi sitesine defalarca ama defalarca şikayet yazmama rağmen geri dönüş yapmadılar. Artık bankayı aramak istemiyorum. Bu ne ilgisizlik.

Birgül 96 Okunma

Cevaplar

  • Birgül16 Kasım 2015

    Firmaya değil benimle ilgilenen bayana teşekkür etmek isterim. Bankanın direk sitesine defalarca şikayet yazmama rağmen ilgilenen olmadı şikayet var yazdım günde iki kere arandım ve çözüldü.

  • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Birgül Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Birgül Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön